به گزارش «شیعه نیوز»، کاروان ۴۰ نفره هنرمندان صبح امروز از فرودگاه امام خمینی«ره» راهی کربلا شد تا در مراسم بزرگ پیاده روی اربعین حضور بهم رساند. در این کاروان علاوه بر بازیگران، تهیه کنند‌گان، نویسندگان و کارگردانان، برخی از مدیران فرهنگی سینما و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز حضور دارند که اسامی آنها به شرح ذیل است:. حبیب احمدزاده (نویسنده)، افسانه بایگان (بازیگر)، محمدحسین حقیقی (کارگردان)، مرتضی شایسته (تهیه کننده)، علیرضا تابش (مدیرعامل بنیادسینمایی فارابی)، امیر سماواتی (تهیه کننده)، ع ...

به گزارش «شیعه نیوز»، کاروان ۴۰ نفره هنرمندان صبح امروز از فرودگاه امام خمینی«ره» راهی کربلا شد تا در مراسم بزرگ پیاده روی اربعین حضور بهم رساند. در این کاروان علاوه بر بازیگران، تهیه کنند‌گان، نویسندگان و کارگردانان، برخی از مدیران فرهنگی سینما و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز حضور دارند که اسامی آنها به شرح ذیل است:


 
حبیب احمدزاده (نویسنده)، افسانه بایگان (بازیگر)، محمدحسین حقیقی (کارگردان)، مرتضی شایسته (تهیه کننده)، علیرضا تابش (مدیرعامل بنیادسینمایی فارابی)، امیر سماواتی (تهیه کننده)، علیرضا علویان (صداگذار)، ارسلان قاسمی (بازیگر)، محمدسلوکی (مجری)، داریوش یاری (مستندساز)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)، محمدرضا عباسیان(تهیه کننده و مستندساز)، محسن افشانی (بازیگر)، محمدرضا شفیعی (تهیه کننده)، محمدعلی شعبانی (مستندساز)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز)، ابراهیم شیبانی (کارگردان)، جمشید بایرامی (عکاس)، میثم محمدی (روزنامه‌نگار و نویسنده)، ناصر کریمان (مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما)، جعفر عبدالملکی (قائم مقام شبکه سوم سیما)
 

بهرام عظیمی در خصوص چگونگی دعوت به این سفر معنوی افزود: حدود دو هفته قبل از طرف جشنواره دینی چهلچراغ با ما تماس گرفتند و با توجه به اینکه بنده عضو گروه ��اوری این جشنواره بودم، از تعدادی از داورها و هنرمندها و همچنین یکسری ازعوامل جشنواره برای حضور در این سفر معنوی و خاص دعوت به عمل آمد.
عظیمی درباره حسی که از عازم شدنش به این سفر دارد تصریح کرد: سفر به کربلا بویژه در آستانه اربعین  حسینی حس و حال بسیار عجیب و غریبی دارد. نحوه دعوت شدن و همچنین چگونگی سفر به کربلا بسیار عجیب است و همه ما شور و حال عجیبی داریم. به طور یقین تا زمانی که فردی به این سفر نیامده باشد، این حس و حال را به درستی درک نمی کند.

 

.

۴۰ نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون، راهی پیاده روی اربعین شدند - تصویر 1

 

۴۰ نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون، راهی پیاده روی اربعین شدند - تصویر 2

 

۴۰ نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون، راهی پیاده روی اربعین شدند - تصویر 3

 

۴۰ نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون، راهی پیاده روی اربعین شدند - تصویر 4

 

۴۰ نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون، راهی پیاده روی اربعین شدند - تصویر 5

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه