طرز تهیه از از سر اشپز ساهره عباسی ( آشپزان برتر ). رولت گوشت از ان دسته غذاهایی است که هم شیک و امروزی است و هم فوق العاده خوشمزه . هم می توان ان را برای خانواده اتان درست کنید و هم آنقدر زیبا و شکیل است که می تواند زینت بخش میهمانی هایتان باشد. مواد لازم :. گوشت چرخکرده500 گرم. پیاز یک عدد. بزرگ سیر دوحبه ی درشت. تخم مرغ آب پز دو عدد. زرشک 50 گرم. جعفری خرد شده دو قاشق سوپخوری. قارچ دو عدد. فلفل دلمه ای یک عدد. رب گوجه فرنگی سه قاشق غذاخوری. سرکه ی سفید کمی. طرز تهیه :. گوشت چرخکرده و پیا ...

rolete-gosht

طرز تهیه از از سر اشپز ساهره عباسی ( آشپزان برتر )

رولت گوشت از ان دسته غذاهایی است که هم شیک و امروزی است و هم فوق العاده خوشمزه . هم می توان ان را برای خانواده اتان درست کنید و هم آنقدر زیبا و شکیل است که می تواند زینت بخش میهمانی هایتان باشد.

مواد لازم :

گوشت چرخکرده500 گرم

پیاز یک عدد

بزرگ سیر دوحبه ی درشت

تخم مرغ آب پز دو عدد

زرشک 50 گرم

جعفری خرد شده دو قاشق سوپخوری

قارچ دو عدد

فلفل دلمه ای یک عدد

رب گوجه فرنگی سه قاشق غذاخوری

سرکه ی سفید کمی

طرز تهیه :

گوشت چرخکرده و پیاز و نمک و فلفل با هم مخلوط کرده و خوب ورز میدهیم تا حالت چسبندگی پیدا کنه سپس روی سلفون پهن میکنیم و روی گوشت به ترتیب سیر فلفل دلمه ای و قارچ را خرد میکنیم و تخم مرغ آبپز دا حلقه حلقه کرده و روی گوشت پهن شده قرار میدهیم در آخر زرشک و سبزی ساطوری شده را اضافه میکنیم و گوشت آماده شده را با کمک سلیفون رول میکنیم و روی گوشت رول شده کمی آرد سوخاری میپاشیم تا گوشت منسجم تر گردد و به راحتی بتوانیم روی دست قرار داده و به ماهی تابه ای که در آن 5 قاشق غذا خوری روغن ریخته و گرم کرده ایم منتقل کنیم دو طرف رولت را در روغن سرخ میکنیم بعد 3 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی را با یک قاشق روغن تفت میدهیم یک قاشق مربا خوری شکر و کمی سرکه ی سفید اضافه میکنیم و دو لیوان آب افزوده و بعد از اینکه سس یک دست شد روی رولتها میریزیم و بعد از به جوش آمدن سس حرارت را کم میکنیم و نیم ساعت زمان میدهیم تا بپزد در آخر کمی نمک و فلفل به سس رولتها اضافه میکنیم در ظرف مورد نظر برای سرو رولتها رو قرار میدهیم و با چاقوی تیزی با کمک یک چنگال رولتها رو نگه میداریم و به آن برشهای عرضی با فاصله چند سانت میدهیم و با فاصله به سلیقه ی خودتان میچینید.نکته :هر کدام از مواد داخل رولت را به سلیقه و ذائقه ی خودتان میتوانید حذف کنید و یا سبزیجات دیگری را جایگزین کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه