چهارمین شب از برنامه «سه ستاره» با تشکر ویژه علیخانی از مخاطبان به خاطر استقبال بی‌نظیر از این برنامه شروع شد. شب گذشته نامزدهای بخش زن معرفی شدند که نامزدهای این بخش بهنوش بختیاری، آزیتا حاجیان، الناز حبیبی، ریما رامین‌فر، مینا ساداتی، مهراوه شریفی‌نیا، آزاده صمدی و مرجانه گلچین بودند. اولین مهمان دیشب «سه ستاره» مرجانه گلچین بود. گلچین از شبکه سوم سیما به عنوان خانه خود یاد کرد و گفت: خوشحالم برای دومین بار در برنامه «سه ستاره» حضور دارم. علیخانی هم عنوان کرد: من فکر نمی‌کردم خانم گلچین ه ...

چهارمین شب از برنامه «سه ستاره» با تشکر ویژه علیخانی از مخاطبان به خاطر استقبال بی‌نظیر از این برنامه شروع شد.

 

شب گذشته نامزدهای بخش زن معرفی شدند که نامزدهای این بخش بهنوش بختیاری، آزیتا حاجیان، الناز حبیبی، ریما رامین‌فر، مینا ساداتی، مهراوه شریفی‌نیا، آزاده صمدی و مرجانه گلچین بودند.

 

اولین مهمان دیشب «سه ستاره» مرجانه گلچین بود. گلچین از شبکه سوم سیما به عنوان خانه خود یاد کرد و گفت: خوشحالم برای دومین بار در برنامه «سه ستاره» حضور دارم.

 

علیخانی هم عنوان کرد: من فکر نمی‌کردم خانم گلچین همچین طرفداران پر و پا قرصی داشته باشند و این را در برنامه دوسال گذشته «سه ستاره» متوجه شدم.
 

تبریک و سوال عجیب علیخانی نسبت به ساداتی و رامین‌فر و عکس‌العمل جالب آن‌ها!

 

علیخانی ادامه داد: برای حضور در سریال «نفس گرم» هم بسیار تعجب کردم. اول به خاطر جسارت خود شما و دوم انتخاب آقای عسگرپور.

 

گلچین در این باره اظهار داشت: از زمانی ک دوباره کارم را آغاز کردم با سریال‌های طنز همراه شدم و پیشنهاد نقش جدی نداشتم. بابت این موضوع ناراحت بودم؛ چرا که نسل گذشته من را با نقش جدی دیده بود ولی نسل جدید ندیده بود.

 

علیخانی هم گفت: «بله، ما از بچگی شما رو دیدیم» که در اینجا گلچین اظهار کرد: «وای آقای علیخانی سن و سال اومد وسط» (خنده)

 

احسان علیخانی پس از آن به حرص خوردن خانم‌ها نسبت به نقش «ملیحه» اشاره کرد. گلچین گفت: برای خود من هم به عنوان خانم سخت بود. بیشتر خواهرم انتقاد می‌کرد. گلچین در ادامه درباره نقشی که در سریال «نفس گرم» بازی کرده بود توضیح داد. و نهایتا از میان کاندیداها به خاطر «سکانس اعدام در سریال کیمیا» به آزیتا حاجیان رای داد.

 

تبریک ابهام‌آمیز علیخانی به مینا ساداتی/ پاسخ رامین‌فر به سوال عجیب مجری «سه ستاره»

 

بهنوش بختیاری در بخش بازیگران با هیجان همیشگی‌اش درحالی وارد صحنه شد که لباس سنتی «محله گل و بلبل» را به تن داشت و ابتدا به سمت جایگاه ظلی‌پور رفت که علیخانی گفت: چرا این سمت می‌رید. بختیاری هم گفت: به خاطر اینکه شما قدتون بلنده نمیام سمت شما.

 

و در ادامه با  بغضی که داشت از تلاش و صداقتش در کار گفت.  

 

«خیلی در برنامه‌های تلویزیونی حضور داشتم، اما این بار خیلی متفاوت است و هیجان بالایی برای من دارد. بیست ساله دارم کار میکنم. دوست دارم با انتخاب مردم یک اتفاق خوب برام بیفته» و  و در ادامه برنامه بغضش شکست.

 

«صادقانه بگم من مادر نشدم، ولی در «محله گل و بلبل» مادری کردم. خیلی خوشحالم بعد از سریال برره، برای گل و بلبل کاندید شدم.

 

در ادامه تماس تلفنی با مینا ساداتی بر قرار شد. وی در خصوص حضورش در «تنهایی لیلا» گفت و عنوان کرد: من جایزه خودم را زمان پخش از مردم گرفتم؛ چرا که مخاطبان ارتباط خوبی با این سریال برقرار کردند. نمی‌توانم از کار خودم تعریف کنم. برای نظر مردم احترام قائل هستم.

 

علیخانی در پایان این گفتگو اظهار داشت: در حال حاضر یک تبریک علی‌الحساب به شما می‌گویم و مفصل شب عید با شما و مردم صحبت می‌کنم. ساداتی اما اظهار بی‌اطلاعی کرد و عنوان کرد «دهانم بسته است» و در پایان ضمن خداحافظی از عوامل سریال «تنهایی لیلا» تشکر کرد.

 

در ادامه علیخانی به بختیاری گفت: شما با گریه‌هاتون با احساسات مردم بازی کردید. بختیاری تاکید کرد: همه می‌دانند من ظاهر و باطنم یکی است و به خاطر آبرو و اعتباری که از مردم گرفتم می‌خواستم این بار هم من را حمایت کنند.

 

مهمان سوم برنامه ریما رامین‌فر بود. وی از کار سنگین «پایتخت» گفت و اینکه گروه بسیار سختگیر هستند.

 

علیخانی از پیگیر بودن مردم درباره وضعیت «پایتخت» گفت که رامین‌فر اشاره کرد: چند روز پیش یک خانمی از من پرسید امسال پایتخت داریم؟ گفتم: نه. گفت: شما مگه بجز ساخت «پایتخت» رسالت دیگه‌ای هم دارید؟! که خودمم با حرف این خانم باورم شده بود، جز «پایتخت» رسالت دیگه‌ای ندارم.

 

رامین فر در ادامه عنوان کرد: تیم «پایتخت: دیگر مثل فامیل و خانواده برایم عزیز هستند و اگر دوباره کار کنند، حتما می‌پذیرم.

 

علیخانی در ادامه سوالی را مطرح کرد و تاکید داشت صادقانه جواب بگیرد و آن این بود که «امیر جعفری به نقی شبیه است؟!»
 

تبریک ابهام‌آمیز علیخانی به مینا ساداتی/ پاسخ رامین‌فر به سوال عجیب مجری «سه ستاره»

 

رامین‌فر گفت: واقعیت این است که زندگی با هر دوی این دو سخته (خنده) اما شبیه نیستند.

 

رامین فر از علیخانی اجازه‌ گرفت و از مردم درخواست کرد، فیلم «ابد و یک روز» را در اکران نوروزی ببینند و در پایان حاجیان و گلچین را به عنوان اینکه حق استادی داشتند، انتخاب کرد.

 

آزیتا حاجیان و  و مهراوه شریفی‌نیا  کاندیدادی دیگر بخش بازیگری بودند که به روی صحنه آمدند.

 

شریفی‌نیا درباره کاندید شدن مادر و دختر و رقابت این دو  عنوان کرد: «رقابتی نمی‌بینم. بیشتر حق شاگرد و استادی است. در سریال «کیمیا» خیلی جاها خوش به حالم شد که نفس به نفس مامان کنار بود؛ اما در صحنه اعدام تلخ‌ترین روزها رو سپری کردم.»

 

علیخانی گفت: من به شخصه دوست داشتم، فصل سوم خانم حاجیان بازی کند. چرا نشد؟

 

حاجیان عنوان کرد: اتفاقا اگر من بازی می‌کردم، بدتر بود. چرا که همه «مهری» را دیده بودند و و حالا در نقش «کیمیا» باور من برایشان سخت بود.

 

تبریک ابهام‌آمیز علیخانی به مینا ساداتی/ پاسخ رامین‌فر به سوال عجیب مجری «سه ستاره»

 

علیخانی گفت: شما خانم شریفی‌نیا را با آن گریم می‌پذیرید؟ حاجیان گفت: سن «کیمیا» با عاطفه رضوی که همان سن را در سریال داشت، یکسان بود. در ادامه شریفی‌نیا گفت: من برای دوره جوانی دوساعت و برای فصل سوم یک ساعت گریم می‌شدم. اما شاید اشتباه من این بود که عینک «ستایش» را از او قرض گرفتم.

 

علیخانی از شریفی‌نیا درباره بانمک‌ترین شوخی که از سریال «کیمیا» شنیده پرسید و مهراوه گفت: «خیلی برام جالب بود. گفتن مهدی پاکدل، شوهر هر کی بشه، پیر نمیشه. چون «ستایش» و «کیمیا» پیر نشدن. خوش به حال بهنوش طباطبایی» (خنده)

 

اما در ادامه برنامه حاجیان با لحن نسبتا تندی گفت: سریال «کیمیا» با ۱۱۰ قسمت با آن همه مشکلات و سختی‌ها ساخته شد اما متاسفم که مردم کمتر به محتوای سریال توجه کردند و تنها به گریم آن توجه نشان دادند.

 

علیخانی اما با دفاع از سریال «کیمیا» عنوان کرد: «زمانی که خبر زیاد باشه و شوخی کنن؛ یعنی سریال دیده شده و در واقعیت هم همین طور بوده»

 

در ادامه ظلی‌پور از گارسون‌شدن شریفی‌نیا برای مدیران در طول فیلمبرداری سوال کرد که شریفی‌نیا گفت: قرار بود آقای دارابی معاون سابق سیما، برای بازدید از سریال «کیمیا» به خرمشهر بیاید که آقای شفیعی خیلی دوست داشتند به بهترین شکل استقبال از ایشان صورت بگیرد و من به همراه بچه‌ها برای پذیرایی کارهایی انجام دادیم که این میزبانی به بهترین شکل صورت بگیرد.

 

در پایان شریفی‌نیا اظهار داشت: من به مادرم رای می‌دهم. حاجیان نیز گفت: قطعا به خودم رای نمی‌دهم. نکته‌ای که باعث شد من به برنامه بیایم این بود که بالاخره «دود از کنده بلند می‌شود».

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه