پولاد کیمیایی که همیشه یکی از بازیگران ثابت آثار پدرش بوده است، این بار در کنسرت یک خواننده در فیلم˝قاتل اهلی˝ حضور دارد. پولاد کیمیایی در برج آزادی تهران به روی استیج رفت. وی فرزند مسعود کیمیایی (کارگردان) و گیتی پاشایی است. پولاد کیمیایی فعالیت سینمایی اش را با فیلم " سرب " (مسعود کیمیایی) در سال ۱۳۶۷ آغاز کرد و با حضور در فیلم " تجارت " ساخته پدرش ، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند. در حالی که فیلمبرداری فیلم سینمایی "قاتل اهلی" به کارگردانی مسعود کیمیایی روزهای پایانی خود را سپری ...

.

کنسرت پولاد کیمیایی در برج آزادی - تصویر 1

 

پولاد کیمیایی که همیشه یکی از بازیگران ثابت آثار پدرش بوده است، این بار در کنسرت یک خواننده در فیلم˝قاتل اهلی˝ حضور دارد. پولاد کیمیایی در برج آزادی تهران به روی استیج رفت. وی فرزند مسعود کیمیایی (کارگردان) و گیتی پاشایی است.پولاد کیمیایی فعالیت سینمایی اش را با فیلم " سرب " (مسعود کیمیایی) در سال ۱۳۶۷ آغاز کرد و با حضور در فیلم " تجارت " ساخته پدرش ، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند.

در حالی که فیلمبرداری فیلم سینمایی "قاتل اهلی" به کارگردانی مسعود کیمیایی روزهای پایانی خود را سپری می کند، پولاد کیمیایی با انتشار فیلمی خبر از کنسرت خود در برج آزادی داد.

.

کنسرت پولاد کیمیایی در برج آزادی - تصویر 2

 

 

"قاتل اهلی" آخرین ساخته مسعود کیمیایی است که به تهیه کنندگی منصور لشگری قوچانی و با بازی پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشیدپور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی، کاترین اصلانی و با حضور ثریا قاسمی هستند. در حال تولید است.

این فیلم داستان زندگی حاج آقا دکتر جلال سروش است که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه