انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا با پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون به پایان رسید اما این انتخابات حاشیه های فراوانی داشت . کارتون سیمپسون ها یکی از حاشیه های بسیار عجیب انتخابات آمریکا را رقم زد زیرا که در کارتون Simpsons پیروزی دونالد ترامپ پیش بینی شده بود . پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا در کارتون سیمپسون ها در سال ۲۰۰۰ میلادی زده شده و این کارتون پخش شده بود و جالب اتفاقاتی است که همه را حیرت زده کرده است . با مشاهده کارتون Simpsons و لحظات بعد از پیروزی دونالد ت ...

انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا با پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون به پایان رسید اما این انتخابات حاشیه های فراوانی داشت .

.

پیش بینی ریاست جمهوری ترامپ در ۱۶ سال پیش در “سیمپسون ها” - تصویر 1

 

کارتون سیمپسون ها یکی از حاشیه های بسیار عجیب انتخابات آمریکا را رقم زد زیرا که در کارتون Simpsons پیروزی دونالد ترامپ پیش بینی شده بود .

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا در کارتون سیمپسون ها در سال ۲۰۰۰ میلادی زده شده و این کارتون پخش شده بود و جالب اتفاقاتی است که همه را حیرت زده کرده است .

با مشاهده کارتون Simpsons و لحظات بعد از پیروزی دونالد ترامپ شباهت های بسیاری را مشاهده میکنیم که بسیار شگفت انگیز است:

مثلا در کارتون سیمپسون ها دونالد ترامپ پس از پیروزی از پله برقی پایین می آید که اول دست راست خود را به عنوان تشکر بالا برده و سپس با دست چپش با نشان دادن انگشت شصتش علامت اوکی میدهد .

شگفت انگیزی این اتفاق این است که در واقعیت زمانی که دونالد ترامپ خبر پیروزی خود را شنید همانند همان کارتون از یک پله برقی بسیار شبیه به پله برقی کارتون سیمپسون ها پایین آمده و با دستانش همان کارهای کارتون را انجام داد .

نکته جالب بعد در این موضوع سخنرانی دونالد ترامپ روبروی چند پرچم آمریکا بود که هم در کارتون و هم در واقعیت این اتفاق افتاد .

.

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در سال 2000 در کارتون سیمپسون ها

 

حال جالب تر از همه این موارد این است که چگونه در سال ۲۰۰۰ کارتون سیمپسون ها به این خوبی پیروزی دونالد ترامپ را حدس زده اند و حتی اتفاقات و مکان مصاحبه دونالد ترامپ را پیش بینی کرده اند .

جالب اینجاست که جتی رقیب دونالد ترامپ را هم درست حدس زده اند و هیلاری کلینتون و حتی گردنبند دور گردنش را پیش بینی کرده بودند .

.

پیش بینی ریاست جمهوری ترامپ در ۱۶ سال پیش در “سیمپسون ها” - تصویر 3

 

مت گرونینگ، خالق این مجموعه تلویزیونی به روزنامه گاردین گفته است: "آن زمان در سال ۲۰۰۰ ما پیش‌بینی کردیم که ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا می‌شود، چون او مسخره‌ترین کسی بود که فکر می‌کردیم بتواند رئیس‌جمهور شود!!!!!! الان هم این‍گونه است. ورای طنز است."

جیمز ال بروکس، مدیر تولید این سریال پس از اعلام خبر پیروزی ترامپ در توییتر خود واکنش منفی نشان داد.

حالا به نظر می‌رسد که شخصیت ترامپ از این پس بیشتر در "سیمسون‌ها" حضور یابد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه