بهنوش بختیاری: "افتخار من تویی نه آن دوست زیبایی که به دوتا سکانس همه را میفروشد"!. بهنوش بختیاری بازیگر کشور که یکی از فعالان شبکه های اجتماعی نیز است عکسی از حضورش در منزل آمنه بهرامی، قربانی اسیدپاشی در اینستاگرامش منتشر کرد و دلنوشته زیبایی برای او نوشت:. "منزل آمنه بهرامی…دوست عزیزمن…که با همون صورت اسید پاشیده مهربانت…بسیار بسیار زیباتر از خوش صورتان اطرافم…جلوه میکنی…چون پوک و توخالی و پرادعا و تهمت زن و بدذات نیستی…تو یه قلب داری که انقدر زیباست که نه تنها اسید. بلکه آتشفشان هم حریفش ...

بهنوش بختیاری: "افتخار من تویی نه آن دوست زیبایی که به دوتا سکانس همه را میفروشد"!

 

 

.

پیام بهنوش بختیاری به آمنه بهرامی,دختر قربانی اسیدپاشی - تصویر 1

 

بهنوش بختیاری بازیگر کشور که یکی از فعالان شبکه های اجتماعی نیز است عکسی از حضورش در منزل آمنه بهرامی، قربانی اسیدپاشی در اینستاگرامش منتشر کرد و دلنوشته زیبایی برای او نوشت:

 

"منزل آمنه بهرامی…دوست عزیزمن…که با همون صورت اسید پاشیده مهربانت…بسیار بسیار زیباتر از خوش صورتان اطرافم…جلوه میکنی…چون پوک و توخالی و پرادعا و تهمت زن و بدذات نیستی…تو یه قلب داری که انقدر زیباست که نه تنها اسید..بلکه آتشفشان هم حریفش نمیشود…تو انقدر فضیلت انسانی و سوادوشخصیت و ادب اجتماعی داری که وقتی باهات حرف میزنم….آثار اسیدی نمیبینم….تو ثابت کردی که زیبایی زن اول در قلبش باید هویدا شود….که اگر قلب زنی زیبا نبود….هیچ آرایش و عمل و پروتز و عشوه شتری او را زیبا نخواهد کرد….برایت دعا میکنیم که جراحیهای بعدی ات به سلامت انجام شود….وخوشحالم که فیلم مستند احمد عبدالهیان به زودی پخش خواهد شد و ما برای بار هزارم خواهیم فهمید که نیر��ی شر همیشه در جهان بوده وهست……که جواب نه دادن به یک پسر چه عقوبتی داشت…که چقدر باید مواظب رابطه های بی اساس بود…صورت ومری وریه معده و نای و تمام گوارشت سوخت…دلت سوخت…..خانوادت سوختن…..اما تو شیرزن بازهم بخشیدی….دوست من تو افتخار منی…نه آن دوست زیبایی که به دوتا سکانس همه رامیفروشد….نه آن دوست به ظاهردوستی که خود وجودش….اسید است….وبا تهمتهاش به روح دیگران اسید میپاشد….. امام حسین به آمنه من قرار وارامش بده….وبه من نیروی قدردانی از رفقای نابم……اربعین حسینی را تسلیت میگویم…….یا حسین"

.

پیام بهنوش بختیاری به آمنه بهرامی,دختر قربانی اسیدپاشی - تصویر 2

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه