واکنش کره‌ای‌ها به یک خبر باورنکردنی. یکی از بازیگران برنامه‌های طنز تلویزیون خودمان که مدعی شده بود با یک ستاره نامدار کره‌ای ازدواج کرده است، در مواجهه با واکنش رسانه‌های کره‌جنوبی ناچار شد ادعای خود را پس بگیرد و به واقعیت اعتراف کند. به گزارش همشهری، هفته گذشته خبر ازدواج حامد تهرانی، بازیگر مجموعه «شکرآباد» با یک خواننده سرشناس کره‌ای در حالی در برخی رسانه‌های ایران منتشر شد که رسانه‌های معتبر کره‌جنوبی از انتشار این خبر ابراز شگفتی کرده‌اند. خبرگزاری یونهاپ در تلاش برای یافتن واقعیت س ...

واکنش کره‌ای‌ها به یک خبر باورنکردنی

حامد تهرانی

 

 یکی از بازیگران برنامه‌های طنز تلویزیون خودمان که مدعی شده بود با یک ستاره نامدار کره‌ای ازدواج کرده است، در مواجهه با واکنش رسانه‌های کره‌جنوبی ناچار شد ادعای خود را پس بگیرد و به واقعیت اعتراف کند.

 

.

حامد تهرانی

 

به گزارش همشهری، هفته گذشته خبر ازدواج حامد تهرانی، بازیگر مجموعه «شکرآباد» با یک خواننده سرشناس کره‌ای در حالی در برخی رسانه‌های ایران منتشر شد که رسانه‌های معتبر کره‌جنوبی از انتشار این خبر ابراز شگفتی کرده‌اند. خبرگزاری یونهاپ در تلاش برای یافتن واقعیت سراغ تهرانی رفت و او که پیش‌تر تصویر امضای کئون مینا را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی قرار داده بود، تمام خبرها را تکذیب کرد.

بازیگر نه‌چندان سرشناس ایرانی در این‌باره به خبرنگار یونهاپ گفت: خودم هم با دیدن خبرها شگفت‌زده شدم. نمی‌دانم این خبرها از کجا آمده و از همه هواداران مینا در ایران و کره عذر می‌خواهم. این در حالی است که ستاره ۲۳ساله گروه موسیقی AOA هیچ واکنشی به خبرها نشان نداده و در عوض، شرکت اف‌ان‌سی اینترتینمنت به‌عنوان مدیر برنامه‌های این گروه در بیانیه خو�� چنین آورده است: ما همه گزارش‌ها را به‌شدت تکذیب و اعلام می‌کنیم اصلا آن بازیگر ایرانی را نمی‌شناسیم.

 

.

واکنش کره‌ای‌ها به خبر باورنکردنی ازدواج مینا کوئن!! - تصویر 3

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه