سرمربی نفت تهران پیام تسلیتی را به مناسبت درگذشت هموطنان در حادثه برخورد دو قطار منتشر کرد. علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتشار پیامی درگذشت هموطنان در حادثه برخورد دو قطار را تسلیت گفت و برای خانواده های آنها آرزوی صبر کرد و بر این عقیده است که با یک عذرخواهی هیچ چیز فراموش نخواهد شد. علی دایی با انتشار عکسی از این حادثه، نوشت:. " درگذشت عده ای ازهموطنان گرامی و مسافران زیارت امام رضا(ع) که صبح امروز در سانحۀ برخورد قطارها به دیدار حضرت حق شتافتند را به مردم ایران و خانواده های د ...

.

واکنش علی دایی به حادثه برخورد دو قطار در سمنان/کجایی ریزعلی خواجوی به داد ما برسی؟! - تصویر 1

 

سرمربی نفت تهران پیام تسلیتی را به مناسبت درگذشت هموطنان در حادثه برخورد دو قطار منتشر کرد.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتشار پیامی درگذشت هموطنان در حادثه برخورد دو قطار را تسلیت گفت و برای خانواده های آنها آرزوی صبر کرد و بر این عقیده است که با یک عذرخواهی هیچ چیز فراموش نخواهد شد.

علی دایی با انتشار عکسی از این حادثه، نوشت:

 

" درگذشت عده ای ازهموطنان گرامی و مسافران زیارت امام رضا(ع) که صبح امروز در سانحۀ برخورد قطارها به دیدار حضرت حق شتافتند را به مردم ایران و خانواده های داغ دارشان تسلیت عرض می نمای��.من را در این مصیبت بزرگ شریک غم خود بدانید.

همچنین برای مصدومان و مجروحان این سانحۀ دل خراش آروزی بهبودی دارم.در سال ٢٠١۶ و در شرایطی که فضای لایتناهی به تسخیر انسان درآمده،این فاجعه بر روی زمین باورکردنی نیست.مگر سیستم حمل و نقل ریلی ما به GPS مجهز نیست؟مگر ساعت حرکت قطارها از هر مبداء برنامه ریزی نمی شود؟به راستی چه کسی پاسخ گوی این بی مبالاتی و خانواده های داغ دیده خواهد بود؟
با یک عذر خواستن این داغ فراموش نخواهد شد.
کجایی ریزعلی خواجوی که به داد مسافران قطارهای ما برسی؟  "

 

 

پیام تسلیت علی دایی برای حادثه قطار سمنان

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه