رامبد جوان که فیلم ضعیف اش «نگار»، در نه رشته نامزد جوایز جشنواره شده است! در یادداشتی به این اتفاق واکنش نشان داده. وی از نامزدی فیلم «نگار» در ۹ رشته در جشنواره فیلم فجر ابراز خشنودی کرد و از هیئت داوران تشکر کرد. رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود نسبت به نامزد شدن فیلم خود در ۹ رشته در جشنواره ابراز خوشحالی کرد و اظهار کرد که این فیلم مستحق نامزدی در چند رشته دیگر هم بوده است. کارگردان فیلم «نگار» درهمین راستا نوشت:. «سلام به همتون عزیزان. در آستانه اختتامیه سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر ه ...

رامبد جوان که فیلم ضعیف اش «نگار»، در نه رشته نامزد جوایز جشنواره شده است! در یادداشتی به این اتفاق واکنش نشان داده.

وی از نامزدی فیلم «نگار» در ۹ رشته در جشنواره فیلم فجر ابراز خشنودی کرد و از هیئت داوران تشکر کرد.

 

واکنش رامبد جوان به نامزدی فیلم ضعیفش در ۹ رشته جشنواره:«حداقل در دو سه رشته دیگه هم باید نامزد می شدیم!!!» - تصویر 1

 

 

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود نسبت به نامزد شدن فیلم خود در ۹ رشته در جشنواره ابراز خوشحالی کرد و اظهار کرد که این فیلم مستحق نامزدی در چند رشته دیگر هم بوده است.

کارگردان فیلم «نگار» درهمین راستا نوشت:

 

«سلام به همتون عزیزان.

در آستانه اختتامیه سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر هستیم و فیلم «نگار» در ٩ رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین شده. تعداد قابل توجهیه و از داوران محترم تشکر می‌کنم که البته معتقدم حداقل در دو یا سه رشته دیگه صلاحیت به چشم مى‌خوره که نام فیلممون در نامزدها دیده بشه ولى ما تابع نظر داوران محترم هستیم. مى‌خوام از همه ى عزیزانى که در این فیلم من رو یارى کردن از صمیم قلب تشکر کنم و بهشون بگم حتى اگر یک نفرشون هم نبود این فیلم به این نتیجه نمى‌رسید. بنابراین تبریک مى گم به هشت عزیز درجه یک که نامزد شدن و آرزو مى‌کنم همیشه در اوج باشن و به عزیزانى هم که نامشون بین نامزدها نیست بگم که کار درجه یک و بى‌نظیرشون در تاریخ سینماى ایران ثبت شد. دم تک تکتون گرم و نعنایى و سالم.»

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه