چندی پیش خبر دعوای مهرجویی با محسن چاوشی منتشر شد و در این روزها هم خبر بیانیه شریفی نیا بر علیه محسن چاوشی بازتاب رسانه ای پیدا کرد . در تمام این اتفاقات محسن چاوشی هیچگونه پاسخی به جنجالها نمی داد تا اینکه کاسه صبر اش لبریز می شود و تمام اتفاقات پیرامونش را با یک بیانیه جواب می دهد . دعوای مهرجویی و محسن چاوشی. مهرجویی کارگردان فیلم سینمایی سنتوری در یک مصاحبه جنجالی گفت : "من از محسن چاوشی دلگیرم ما این همه به ایشان بها دادیم تا مجوزش را بگیرد از آخر درخواست ۵۰۰ میلیون تومان را برای خوان ...

چندی پیش خبر دعوای مهرجویی با محسن چاوشی منتشر شد و در این روزها هم خبر بیانیه شریفی نیا بر علیه محسن چاوشی بازتاب رسانه ای پیدا کرد . در تمام این اتفاقات محسن چاوشی هیچگونه پاسخی به جنجالها نمی داد تا اینکه کاسه صبر اش لبریز می شود و تمام اتفاقات پیرامونش را با یک بیانیه جواب می دهد .

 

دعوای مهرجویی و محسن چاوشی

مهرجویی کارگردان فیلم سینمایی سنتوری در یک مصاحبه جنجالی گفت : "من از محسن چاوشی دلگیرم ما این همه به ایشان بها دادیم تا مجوزش را بگیرد از آخر درخواست ۵۰۰ میلیون تومان را برای خوانندگی در فیلم سنتوری از من می خواهد . اما ایراد ندارد من یکی بهتر از محسن چاوشی را معرفی میکنم تا به ایشان بفهمانم بهتر از شما هم در ایران بسیارند."

 

این صحبتهای جنجالی مهرجویی بود بر علیه محسن چاوشی و مثل همیشه خواننده سرشناس وارد حاشیه نشد و هیچ جوابی به مهرجویی نداد.

.

محسن چاوشی

 


صحبتهای جنجالی شریفی نیا


شریفی نیا که به تازگی به عنوان عوامل فی��م ساز سنتوری ۲ معرفی شد هنوز نیامده مصاحبه جنجالی دیگری را ترتیب داد و گفت :

"اصلا نگران نباشید محسن چاوشی یکی از ارکان اصلی فیلم هستند امکان ندارد بدون محسن چاوشی فیلم کلید بخورد . صحبتهایی که از طرف مهرجویی و محسن چاوشی شنیدید بیشتر شبیه به تبلیغات بود به هرحال برای معروفیت فیلم کمی حاشیه لازم است .این حرف‌ها بخشی از تبلیغات فیلم است. مهرجویی و چاوشی با هم رفیق‌اند. شما چرا خام می‌شوید؟ "

 


چاوشی: در سنتوری نخواهم بود تا دیگر آقایان نخواهند مرده خودشان را به اسم من زنده کنند!

 

.

مهرجویی: چاوشی التماس هم کند، اجازه بازگشت‌ او را نمی‌دهم! - تصویر 2


 صحبت‌های شریفی‌نیا به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی منعکس شد تا چاوشی آب پاکی را روی دست عوامل این فیلم بریزد و در گفتگویی تند درباره حضور یا عدم حضورش در این پروژه بیانیه ای بدهد:

«نمی‌دانم چرا این ماجراها تمامی ندارد. به من فحش دادند، گفتند بی‌چشم‌ورو هستم. گفتند نامردم، بی‌معرفت‌ام و رویم را با آوردن خواننده‌های دیگر کم می‌کنند. بعد می‌گویند شوخی کردیم و همه‌اش بازی تبلیغاتی بود؟! شما بروید ببینید تا امروز یک کلمه درباره آقایان حرف نادرست و زشت به زبان آورده‌ام یا نه. ولی دیگر از حد گذشته است. در کشور ما وضع طوری است که اگر کسی حرف نزند، فکر می‌کنند حرفی ندارد و عرصه باز می‌شود که از همه طرف به او بتازند. بعضی دوستان مشخص است چه نفعی از آوردن اسم من نصیب‌شان می‌شود که دائماً در حال ساختن کلاهی از این نمد هستند.

هزار بار ابراز امیدواری کردم که آقای مهرجویی و دست‌اندرکاران فیلم «سنتوری» موفق باشند؛ ولی گویا اشتباه می‌کردم. من نه با آقای شریفی‌نیا، نه با هیچ‌کس دیگری صحبتی نکرده‌ام.

محسن چاوشی نه بمب تبلیغاتی است و نه کسی که بخواهند از او استفاده یا بهتر است بگویم سوءاستفاده کنند. وسیله شوخی و خنده و سیبل فحاشی‌های هیچ‌کس هم نیست. کارهای بسیار مهم‌تری از این حرف‌های خاله‌زنکی و پوچ دارم. این خبر که به نقل از آقای شریفی‌نیا منتشر شد، حاصل شیطنت است و کاملاً از آن بی‌اطلاع‌ام. باقی ماجرا را باید از آن رسانه که این خبر را منتشر کرده بپرسید یا از آقای شریفی‌نیا. این هزارمین‌ بار است که اعلام می‌کنم با «سنتوری ٢» همکاری نخواهم کرد و فکر می‌کنم کافی است دیگر آقایان نخواهند مرده خودشان را به اسم من زنده کنند.»

 


داریوش مهرجویی: چاوشی خیلی چیزها را یادش رفته!

.

 

واکنش‌های مهرجویی درباره عدم حضور چاوشی در «سنتوری ۲» نیز بارها تیتر رسانه‌ها شده است.
مهرجویی گفت:

 «بله، ایشان دیگر قطعاً جایی در این فیلم نخواهند داشت و من از دست ایشان به‌شدت رنجیده‌ام. ایشان بخاطر حضور در «سنتوری» موفق به اخذ مجوز شدند و فعالیت‌های رسمی‌شان را در کشور آغاز کردند؛ ولی برای پروژه «سنتوری، مرد پائیزی» رقمی که ایشان تقاضا کردند، دو سه برابر دستمزد کارگردان فیلم بود و همین باعث شد من خیلی از دست ایشان رنجیده‌خاطر شوم. ایشان به جای اینکه از ما بابت فعالیت‌های رسمی‌شان یک تشکر خشک و خالی داشته باشند، این‌گونه جواب ما را داد. آقای «بهرام رادان» نماینده رسمی این فیلم بود که از طرف ما با ایشان رسماً وارد مذاکره شده و ظاهرا آقای چاوشی هم رقم عجیبی در حدود ۵۰۰ میلیون تومان را به «بهرام رادان» گفته که تنها با این میزان دستمزد، حاضر به همکاری در این فیلم هستند!»

کارگردان مطرح سینمای ایران در پاسخ به صحبت‌های تند دو روز گذشته محسن چاوشی گفت: «من با خواندن جملات ایشان واقعاً متأثر شدم. ایشان خیلی چیزها را یادشان رفته و حالا که به‌دلیل حضور در «سنتوری» توانسته مجاز شود، نمی‌داند که هنوز نان «سنتوری» را می‌خورد. محسن چاوشی التماس هم بکند، اجازه بازگشتش را نمی‌دهم! با چند گروه دیگر وارد مذاکرده شده‌ایم که در صورت تأیید نهایی، نام آنها منتشر خواهد شد.»
 

داریوش مهرجویی درباره گزینه «گروه چارتار» برای حضور در «سنتوری ۲» نیز گفت: «فعلاً نمی‌توانم تأیید یا تکذیب کنم تا مذاکرات نهایی اتفاق بیفتد. گزینه‌های زیادی مد نظر ما است که تنها در صورتی که به تصویب نهایی و انعقاد قرارداد ختم شوند، نام آنها منتشر خواهد شد.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه