همایش ملی صبر به تازگی کمپینی را راه اندازی کرده است که سعی در فرهنگ سازی و ترویج صبر و گذشت، صلح و بخشایش دارد. بسیاری از چهره های مطرح کشور با این کمپین همراه شدند. نخستین همایش ملی صبر برای تقدیر از بانیان "صلح، بخشایش و رضایت" 24 اسفند با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه و با حضور مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد. این همایش در شبکه های اجتماعی با هشتگ «#من_میبخشم» تلاش کرده از تمام ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی ...

همایش ملی صبر به تازگی کمپینی را راه اندازی کرده است که سعی در فرهنگ سازی و ترویج صبر و گذشت، صلح و بخشایش دارد. بسیاری از چهره های مطرح کشور با این کمپین همراه شدند.

.

تصویر هنرمندان و ورزشکاران به کارزار "#من_میبخشم" پیوستند + تصاویر

 

 

نخستین همایش ملی صبر برای تقدیر از بانیان "صلح، بخشایش و رضایت" 24 اسفند با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه و با حضور مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

این همایش در شبکه های اجتماعی با هشتگ «#من_میبخشم» تلاش کرده از تمام ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی در ترویج صبر، گذشت و بخشش استفاده کند. فعالیت های «ستاد ملی صبر» مبتنی بر مشارکت های داوطلبانه اجتماعی و بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی نخبگان، خیران، معتمدان رسانه ها و افراد موثق در کنار نهادهای مسئول است.

 

این کمپین با این پیام دست به دست میچرخد:

 

«فقط یک لحظه بیشتر صبر کنیم

تو شلوغی روزهای آخر سال، لابلای بدو بدوهای کار و خرید و ترافیک، یادمون نره که بیشتر صبر کنیم، بیشتر مهربان باشیم و بیشتر از هم بگذریم.
با صبر و بخشش به استقبال بهار می رویم»

 

در همین راستا بسیاری از ورزشکاران، سیاست مداران و هنرمندان عضو این کمپین شدند و در صفحات شخصی خود در شبکه های مجازی مردم را برای این امر ترغیب کنند.

 

#من_میبخشم - تصویر 2

 

 

چهره هایی مانند علی پروین، مهرداد میناوند،رضا شاهرودی،مهدی طارمی، مهدی رحتمی، افشین پیروانی، رضاعنایتی، بهاره رهنما، بهزاد فرهانی، بهنوش بختیاری،نگار جواهریان، افسانه چهره آزاد، شهره لرستانی، مجید صالحی و … به این کمپین پیوستند.

 

 

#من_میبخشم - تصویر 3


#من_میبخشم - تصویر 4


#من_میبخشم - تصویر 5


#من_میبخشم - تصویر 6


#من_میبخشم - تصویر 7


#من_میبخشم - تصویر 8

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه