فال روزانه پنجشنبه 2 مهر 93

فال روزانه امروز چهارشنبه 2 مهر 93 – 24 سپتامبر 2014

فال روزانه

فال روزانه

فروردین

شما اصولا انسان ساکت و توداری هستید و همیشه همه چیز را درون خود می ریزید. این رفتار امروز برایتان خیلی مناسب نیست زیرا ممکن است ناگهان همچون آتشفشان فوران کنید. هر گاه مساله ای ناراحت کننده پیش می آید بیان کنید تا نه خودتان آسیب ببینید، نه دیگران از دست شما رنجیده شوند. خفه کردن احساسات انرژی و سلامت شما را تهدید می کند. در مسایل عاطفی نیز باید این نکته را در ذهن داشته باشید. به عشقتان اعتماد کنید و درد و دل های خود را به او بگویید. این کار موجب آرامش بیشتر شما و عمیق تر شدن رابطه تان می شود.

اردیبهشت

امروز بسیار پرمشغله هستید و تقریبا همه دقایق شما به انجام کاری صرف خواهد شد. باید با برنامه ریزی بتوانید همه وظایف را به انجام برسانید. در این راستا از کمک دیگران نیز بهره بگیرید. سختکوشی شما مورد توجه مدیرتان قرار می گیرد و ممکن است مورد پاداش او قرار بگیرید. یا دیگران شما را الگوی کاری خود قرار دهند. این همه حس خوب موجب می شود انرژی مثبتی داشته باشید. این انرژی را در رابطه عاطفی خود خرج کنید. عشق و علاقه خود را به فردی که دوستش دارید نشان دهید. مطمئن باشید او محبت شما را درک و آن را قبول خواهد کرد.

خرداد

در خود فرو رفتن و فکرهای طولانی هیچ ثمری برای شما ندارد. از پیله ای که دور خود تنیده اید بیرون بیایید. با این رفتار فقط خود را از دیگران دور می کنید یا کنجکاوی اعضای خانواده را بر می انگیزید. بهتر است به جای سکوت، هر چه ناراحتتان می کند را به زبان بیاورید. حرف زدن موجب تخلیه انرژی های منفی می شود. امروز شاید دیگران زیاد از حد به شما گیر بدهند و از ظاهر یا رفتار شما ایراد بگیرند اما از این گوش بشنوید و از آن گوش بیرون کنید. کسی که شما را دوست دارد، این مسایل برایش مهم نیست و فقط به اخلاق های خوب شما فکر می کند.

تیر

امروز همه چیز برایتان جالب خواهد بود. حتی گفت و گوهای ساده هم می توانند خوشحالتان کنند. از معاشرت با اطرافیان لذت می برید و همین حس را به آنها نیز منتقل می کنید. این روحیه در کار و روابط خانوادگی نیز تاثیر مثبت دارند. علاوه بر اینکه همه کارها را منظم و درست انجام می دهید، با عشقتان نیز لحظه های شادی خواهید داشت. از این فرصت برای پیشبرد اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید.

مرداد

مغزتان بسیار پرمشغله است و انواع و اقسام افکار مختلف ذهنتان را درگیر می کنند. دایم از این شاخه به آن شاخه می پرید و هیچ چیز نمی تواند کمک کند تا تمرکزتان را دوباره بیابید. اما خود را درگیر جزئیات بی ارزش نکنید. نگرانی های کاری و مالی که دارید بیهوده هستند. زیرا با یک برنامه ریزی درست می توانید به همه آنها سرو سامان بدهید. در رابطه عاطفی خود نیز سخت گیری نکنید. نگذراید حس های منفی شما به او منتقل شود. بلکه برعکس، برای یافتن آرامش با او حرف بزنید و انرژی های خوب او را بگیرید. اگر نگاه خود را عوض کنید، می بینید که زندگی و اتفاق های آن بسیار هم خوب هستند.

شهریور

یک روز عالی در پیش دارید. همه کارها در جهت خوشحالی شما پیش می روند. می توانید با برنامه ریزی های درست، همه آنچه تاکنون دور از دسترس می پنداشتید را به دست بیاورید. با این روحیه و این همه انرژی خوب که دارید، گویا بر قله جهان نشسته اید و هیچ کاری نیست که شما از عهده آن بر نیایید. معاشرت با دوستان خوب را نادیده نگیرید. در مسایل عاطفی نیز بی خیال جزئیات کم ارزش بشوید. با عشقتان در مورد احساسات درونی خود حرف بزنید و او را از شنیدن واژه های پرمهر خوشحال کنید.

مهر

امروز باید خودتان همه کارهایتان را انجام دهید. باید عجله کنید و به جلو پیش بروید تا از قافله زندگی جا نمانید. اگر بنشینید و دست روی دست بگذارید و منتظر شوید تا کسی شما را به جایی یا کاری دعوت کنید، بدانید که فقط به خود بد می کنید. قدم اول را که بردارید همه کارها روی غلتک خواهند افتاد. خوشبختانه امروز از نظر عاطفی بسیار شارژ هستید و هر دو شما انرژی بسیار خوبی برای یکدیگر خواهید داشت. از این فرصت برای بیشتر نزدیک شدن به هم استفاده کنید.

آبان

امروز فکرتان کمی مشغول است و درون گرا شده اید. امروز نوعی تضاد را در دنیای درونی خود احساس می کنید. این تضاد در مسایل احساسی شدیدتر است. اما این را در نظر داشته باشید برداشت و تلقی شما از این مسایل می تواند موجب درست یا خراب شدن نتیجه واقعی آنها بشود. اگر احساس می کنید با دیگران اختلاف نظر زیادی دارید، دلیل آن را در خود جست‌وجو کنید. شاید مشکل از دید شما باشد. در مسایل عاطفی نیز واقع گرا باشید. اگر به دنبال عشق تازه هستید، چشمان خود را باز کنید تا انسان مناسب و درستی را انتخاب کنید.

آذر

امروز نمی توانید فکرتان را جمع کنید. ارتباط برقرار کردن با دیگران هم برایتان دشوار است. احساس می کنید هیچ کاری درست پیش نمی رود. خود را درگیر مسایل منفی یا شایعات بی پایه و اساس نکنید. بهترین کار این است که به همه چیز بی تفاوت باشید و روحیه خود را حفظ کنید. اگر نتوانید تمرکز کنید، هیچ کارتان درست پیش نخواهد رفت. در مسایل عاطفی نیز سعی کنید به جزئیات مسایل گیر ندهید و روز خود و عشقتان را خراب نکنید. باید امروز یک گوش در و گوش دیگر خود را دروازه کنید. بیشتر به نتیجه کارها و رفتارها توجه داشته باشید.

دی

یک روز عالی در پیش است. از همه انرژی ها استفاده کنید. خوشحال باشید و از این روحیه خوب برای انجام همه کارهای خود استفاده کنید. ارتباط های خود را نزدیک تر کنید و به افرادی که دوستشان دارید، محبت خود را نشان دهید. در محل کار می توانید مهارت های خود را به نمایش بگذارید. رابطه احساسی شما نیز امروزخوب است و می توانید برای طولانی مدت روی آن حساب کنید. با هم بیرون بروید و این شادی را با هم تجربه کنید.

بهمن

امروز بسیار احساساتی هستید و نمی توانید رفتار درست و منطقی داشته باشید. این احساسات شما را به هر سویی می کشانند. اما سعی کنید روی کارهایتان متمرکز باشید. وقتی در موقعیتی قرار می گیرد که نمی دانید چه کار باید بکنید بهتر است خود را از آن دور کنید و کمی به خود و نیازهایتان فکر کنید. باید بدانید که شما تنها بهتر کار می کنید. از نظر عاطفی، امروز موقعیت خوبی برای با هم بودن است. امروز هر دو شما رفتار خوبی با هم خواهید داشت و از این موضوع لذت خواهید برد. احساسات منفی را در رابطه خود وارد نکنید.

اسفند

امروز احساسات مثبت و خوبی در زندگی خواهید داشت. در جمع دوستان یا خانواده بودن برایتان بسیار ارزشمند است. این معاشرت ها شما را خوشحال می کند. به واسطه روحیه بسیار خوبی که دارید، کارهایتان نیز بسیار عالی پیش می روند. ایده هایتان را مطرح کنید تا مورد تحسین و تقدیر اطرافیان قرار بگیرد. این را بدانید در هر جمعی حاضر شوید، خوش خواهید درخشید. از نظر عاطفی نیز سرشار از عشق هستید. از این فرصت برای نمایش علاقه خود به عشقتان بهره بگیرید و از هیچ کاری برای خوشحال کردن او دریغ نکنید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه