علیرضا نیکبخت واحدی خبر از بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی فرناز امینی را داد . علاقه بازیکنان فوتبال به بازیگری و نشان دادن خود در دنیای هنر از نکات جالب توجه این سال ها شده است . علی انصاریان و پژمان جمشیدی و عده دیگری از بازیکنان فوتبال قبلا وارد عرصه هنر شده بودند و هم اکنون علیرضا نیکبخت واحدی به جمع هنرمندان پیوست . او در این باره اظهار داشت:. «خوشحالم که پس از سال ها توانستم نقشی را که دوست داشتم با آن در سینما حاضر شوم به من پیشنهاد شد. خانم امینی وقتی پیشنهاد بازی در فیلم مورد ...

علیرضا نیکبخت واحدی خبر از بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی فرناز امینی را داد .

 

.

علیرضا نیکبخت واحدی هم بازیگر میشود! - تصویر 1

 

علاقه بازیکنان فوتبال به بازیگری و نشان دادن خود در دنیای هنر از نکات جالب توجه این سال ها شده است .

علی انصاریان و پژمان جمشیدی و عده دیگری از بازیکنان فوتبال قبلا وارد عرصه هنر شده بودند و هم اکنون علیرضا نیکبخت واحدی به جمع هنرمندان پیوست .

 

او در این باره اظهار داشت:

 

.

علیرضا نیکبخت واحدی هم بازیگر میشود! - تصویر 2

 

 

«خوشحالم که پس از سال ها توانستم نقشی را که دوست داشتم با آن در سینما حاضر شوم به من پیشنهاد شد. خانم امینی وقتی پیشنهاد بازی در فیلم مورد نظرش را داد خیلی وقت برای آن گذاشتم. نقشی بود که دوست داشتم در سینما بازی کنم.

پیش از این چند پیشنهاد برای بازیگری داشته ام ولی در آنها بازی نکردم. موضوع دیگری هم که برایم مهم بود حضور برخی ستاره ها در این فیلم است. دوست داشتم در چنین عرصه هایی بازی کنم اما با هر کسی نه! خوشبختانه در این پروژه سینمایی چندین ستاره هم حضور دارد که قطعا فیلم خوبی از آب در می آید.»

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه