شارلیز ترون، هنرپیشه مشهور و زیبا روی هالیوودی به تازگی مصاحبه ای انجام داده است. شارلیز ترون، هنرپیشه ۴۱ ساله متولد افریقای جنوبی که از مشهورترین و موفق ترین هنرپیشگان زن در دنیای سینما و مد است، به تازگی مصاحبه ای انجام داده است که در نشریه ونیتی فر ایتالیا به چاپ رسیده است. این هنرپیشه زیبا رو درباره تبعیض هالیوود گفته است: " یک زمانی می رسد که زنان می فهمند، زیبایی بیرونی شان مهم ترین مساله نیست. آن ها می فهمند با گذر زمان و افزایش سن و سال، از ارزش مان کم نمی شود. من الان ۴۱ ساله هستم ...

.

«چطور از چیزی که این‌قدر طبیعی است می‌توانم بترسم؟ پیر شدن بخشی از زندگی است»/ صحبت‌های خواندنی شارلیز ترون درباره گذر عمر و تازه‌ترین عکس های زیبایش در سرویس مد "کافه سینما"

 

شارلیز ترون، هنرپیشه مشهور و زیبا روی هالیوودی به تازگی مصاحبه ای انجام داده است.

شارلیز ترون، هنرپیشه ۴۱ ساله متولد افریقای جنوبی که از مشهورترین و موفق ترین هنرپیشگان زن در دنیای سینما و مد است، به تازگی مصاحبه ای انجام داده است که در نشریه ونیتی فر ایتالیا به چاپ رسیده است.

.

14723041 1680069988972763 342293465968672768 n

 

این هنرپیشه زیبا رو درباره تبعیض هالیوود گفته است: " یک زمانی می رسد که زنان می فهمند، زیبایی بیرونی شان مهم ترین مساله نیست. آن ها می فهمند با گذر زمان و افزایش سن و سال، از ارزش مان کم نمی شود. من الان ۴۱ ساله هستم و خیلی بیش تر از قبل کار می کنم و لذت می برم. تمام زنانی که می شناسم نیز همین حرف را می زنند، وقت آن رسیده که کلیشه ها را کنار بگذاریم. فیلم ها آینه جوامع هستند، مشکل آنجاست. تبعیض جنسیتی هالیوود در مقایسه با تبعیض جنسیتی جامعه چیزی نیست."

.

b

 

شارلیز ترون در این مصاحبه درباره پیر شدن گفته است: " چطور از چیزی که اینقدر طبیعی است می توانم بترسم؟ پیر شدن بخشی از زندگی است و نمی توانیم از آن اجتناب کنیم. و بخشی از من قدردان و شکرکزار همه آن تغییراتی است که با افزایش سن در من به وجود آمده است، حالا من بسیار عاقل از بیست سال پیش هستم."

.

164332 main

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه