یکی از عوامل مهم درخشیدن در هالیوود زیبایی است. ولی اکثر تهیه کنندگان ترجیح می دهند تا در کنار زیبایی، بازیگران شمه ای از استعداد را نیز به همراه داشته باشند. ولی این تمام ماجرا نیست و عوامل فراوان دیگری نیز برای باقی ماندن این زیبا رویان در هالیوود وجود دارد. مگان فاکس. مگان فاکس در هر نقشی که بازی کرده، دلیلش فقط زیبایی او است. دو موضوع در مورد این بازیگر وجود دارد: اول اینکه در لیست سیاه مایکل بی قرار گرفته است و دیگر او تمایلی به استفاده از این فرد ندارد. او تنها کارگردانی بود که مگا ...

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند

 

یکی از عوامل مهم درخشیدن در هالیوود زیبایی است. ولی اکثر تهیه کنندگان ترجیح می دهند تا در کنار زیبایی، بازیگران شمه ای از استعداد را نیز به همراه داشته باشند. ولی این تمام ماجرا نیست و عوامل فراوان دیگری نیز برای باقی ماندن این زیبا رویان در هالیوود وجود دارد.

 

 


 

مگان فاکس

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 1

 

مگان فاکس در هر نقشی که بازی کرده، دلیلش فقط زیبایی او است. دو موضوع در مورد این بازیگر وجود دارد: اول اینکه در لیست سیاه مایکل بی قرار گرفته است و دیگر او تمایلی به استفاده از این فرد ندارد. او تنها کارگردانی بود که مگان را استخدام نمود. ولی وقتی مگان او را با هیتلر مقایسه کرد، باعث ناراحتی اش شد. و نکته دیگر این است که او نمی تواند در نقش های احساسی بازی کند.

 

 


 

دیانا ایگران

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 2

 

دیانا ایگران  زیبا و خوش اخلاق است. ولی متأسفانه با استعداد نیست. اگر به یاد داشته باشید، صحنه ها و صدای این بازیگر در سریال Glee همواره عاملی برای رنجش خاطر بینندگان بوده است و هم بازی های او مانند ریورا سایت و لی میشل همواره او را در خوانندگی کمک می کردند. علاوه بر این اجرای او در سایر موارد مانند من شماره چهار هستم.(۲۰۱۱) و حتی ویدیو موزیک "سم اسمیت" با نام I Know I'm Not the Only One خشک و بی روح بوده است.

 

 


 

اسکات ایستوود

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 3

 

اگر منصف باشیم باید بگوییم که حضور "اسکات ایستوود" تنها به دلیل زیبایی چهره در هالیوود نیست، بلکه به خاطر نسبت فامیلی او نیز است. کارهایی که تا کنون به او داده شده اند نیز چالش بر انگیز نبوده اند. به عنوان مثال می توان از نقش او به عنوان فرد پول دار سفید پوستی یاد کرد که تیلور سویفت را ترک نمود. خب این نقش چقدر می تواند چالش بر انگیز باشد؟ تمام کاری که کرده این بوده که در آن فیلم ظاهر شده است.

 

 

 


 

بلیک لایولی

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 4

 

 

تصویر "بلیک لایولی" به دلیل زیبایی و شخصیت خوب او در صدها مجله چاپ شده است. و این نشانه خوبی است. ولی هم اکنون او به دنبال بازی در فیلم  مناسبی است. به جز اجرای موفقیت آمیز نقشی کم رنگ در فیلم The Town (2010)، بلیک  نتوانسته است تا در سایر نقش های دیگر، خود را به خوبی نشان دهد. اکنون او در حال بازی در چندین فیلم به صورت هم زمان است. ولی اینکه واقعاً بتواند موفق باشد باید صبر کرد و نتیجه آن را مشاهده نمود. موضوع مشخص این است که تنها چیزی که تاکنون توانسته شهرت او را نگه دارد، جراحی پلاستیک می باشد. می توانید تصاویر این بازیگر را در قبل و بعد از جراحی بینی و همچنین آرایش مو ببینید.

 

 


 

کتی پری

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 5

 

کتی پری در کنار زیبایی از طریق موسیقی های متنوع خود نیز به شهرت رسید. از این موارد می توان به "You're hot and you're cold / You're yes then you're no" اشاره کرد. ولی کافی است که صدای اصلی خود او را بشنوید تا درک کنید که تنها دلیل شهرتش زیبایی او است. برای شنیدن صدای اصلی این خواننده کافی است تا عبارت به دنبال عبارت "Katy Perry isolated vocals " را در گوگل جستجو کنید تا نتایج شگفت انگیزی به دست آورید. و صدای اصلی او را بشنوید.

 

 


 

جی کورتنی

 ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 6

 

 

جی کورتنی، بازیگری در نقش های پر هیجان است ولی متاسفانه نمی تواند نقش خود را به خوبی اجرا کند. پس دلیل حضور او در هالیوود چیست؟ خب از این دلایل می توان به صورت و چشمان زیبای او اشاره کرد. چیز قابل توجه دیگری را نمی توان در شخصیت او مشاهده کرد که برای این حرفه چشم گیر باشد.

 

 


 

جسیکا آلبا

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 7

 

 

جسیکا آلبا تا کنون نقش چالش برانگیزی نداشته است. و این هم دلیلی دارد. پس از بازی در فیلم های چهار شگفت انگیز (۲۰۰۵) و شهر گناه (۲۰۰۵) تهیه کنندگان همواره به دنبال یافتن کسانی بودند که در کنار زیبایی از استعداد لازم نیز برخوردار باشند. و به همین دلیل نقش های او کم رنگ تر از گذشته شده است. ولی به هر صورت ده سال می شود که او در حال بازی در هالیوود است.

 


 

 

سلنا گومز

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 8

 

سلنا گومز نقش خود را به خوبی در دوران نوجوانی ایفا کرد. او در این دوره توانست نقش کمدی خود را در سریال Wizards of Waverly Place به‌عنوان "دیزنی دارلینگ" بازی کند. اما کارهای او در بزرگسالی چندان چشم گیر نبوده اند. او نقش مهم خود در فیلم رکورد بزرگ (۲۰۱۵) و هتل ترنسیلوانیا (۲۰۱۲) را تقریباً به خوبی ایفا کرد. ولی اجرای او در فیلم های  The Getaway (2013) Rudderless (2014),  و Behaving Badly (2014) به هیچ عنوان دلچسب نبوده است. و در مورد صدای او، اگر در اجراهای زنده  به صدای او گوش کنید. با خود خواهید گفت صد رحمت به صورت زیبا و کودکانه این خواننده که از صدا هیچ نصیب او نشده است.

 

 


 

لیام همسورث

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 9

 

 

لیام همسورث  بازیگری بلند قد، زیبا با لهجه استرالیایی است. فیلم هایی که او مانند پارانویا (۲۰۱۳) در آنها نقش آفرینی کرده، جنجال فراوانی به پا نموده است. بدون چهره زیبا و همچنین ارتباط فامیلی ممکن بود که او هنوز هم در لیست انتظار، به دنبال یافتن نقشی مناسبی برای خود می بود.

 

 


 

هال بری

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 10

 

هال بری برنده جایزه اسکار برای بازی در فیلم مجلس رقص هیولا(۲۰۰۱) است. متاسفانه پس از آن زمان، کیفیت بازی او کاهش پیدا کرده است. او تا کنون در فیلم های مانند مردان ایکس و همچنین زن گربه ای(۲۰۰۴) نقش آفرینی کرده است. و هنوز هم کارگردانان زیادی به دنبال جذب شخصیتی جذاب و خوش چهره مانند او هستند.

 


 

 

ریحانا

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 11

 

طوری که می دانید ریحانا نیز بالاخره پس از یک سال  تبلیغ آلبوم ANTI، آن را کنار گذاشت. ولی از حق نگذریم اگر تلاش کند، می تواند اجرای خوبی داشته باشد، ولی مشکل این است که تلاش نمی کند. جای خوشحالی است که او زیباترین مخلوق روی زمین است و این زیبایی می تواند وقتی که از جانب او کم کاری شد، سایر مشکلات را پوشش دهد.

 


 

 

جنیوری جونز

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 12

 

بازی "جنیوری جونز" هم به خوبی "بتی دراپر" است. زیرا در اکثر فیلم ها بتی دراپر همانند مجسمه ای غیر فعال است. تنها وقتی او می تواند اجرای بهتری داشته باشد که در نقش مانکن بازی کند.

 

 


 

جسیکا بیل

ستاره هایی که فقط به دلیل زیبایی در هالیوود باقی‌ مانده‌اند - تصویر 13 

 

جسیکا بیل نیز مانند مگان فاکس فقط به دلیل زیبایی خود در نقش های مختلف ظاهر می شود. هر چند بعضی مواقع صحنه های ورزشی نیز در نقش های خود خلق می کند. بهترین عملکرد او حدود ده سال قبل و در فیلم شعبده‌باز (فیلم ۲۰۰۶) بود. از آن زمان تا کنون او همواره جای خالی یک زیبا رو را برای "جاستین تیمبرلیک" پر کرده است. به همین علت بود که یکی از خبرنگاران نام او را "کرکس" گذاشت. به گفته این خبرنگار: " من شخصاً دلیل شهرت جسیکا بیل را نفهمیدم. آیا عملکرد این بازیگر در فیلم " روز ولنتاین (۲۰۱۰)" خوب بود و یا در فیلم "شب سال نو(۲۰۱۱)" خوب بازی کرد؟ دلیل موفقیت جسیکا بیل همراهی با جاستین است و فیلم هایی که در آن نقش آفرینی کرده است خود گویای شیوه بازی گری اش هستند." ولی خود بیل معتقد است که زیبایی  باعث آسیب به او شده است. بیل می گوید: نقش هایی که من خود می خواهم به من نمی رسند. مانند بازی در فیلم "دختر دیگر بولین (۲۰۰۸)" که اسکارلت جانسون و ناتالی پورتمن در آن نقش آفرینی کرده اند. " مطمئناً دلیل عدم بازی در این نقش ها را خود او نیز به خوبی می داند هر چند نمی خواهد به روی خود بیاورد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه