خانم بازیگر اولین عکس دخترش را 800000 دلار می فروشد. جسیکا سیمپسون اولین عکس دخترش را که یک هفته ی پیش متولد شده است به فروش گذاشت . خانم بازیگر قصد دارد این عکس را 800000 دلار بفروشد. جسیکا اَن سیمپسون (Jessica Ann Simpson ) (متولد ۱۰ ژوئیه، ۱۹۸۰) هنرمند آمریکایی است؛ بازیگر ، خواننده ، شخصیت تلویزیونی و طراح مد میباشد که ظهورش به شهرت در سال ۱۹۹۹ آغاز شد. از آنجا که در آن زمان، سیمپسون برای به دست آوردن بسیاری از نقاط عطف در ضبط چندین برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و تبلیغات، ستاره شد، را ...

خانم بازیگر اولین عکس دخترش را  800000 دلار می فروشد

 

 جسیکا سیمپسون اولین عکس دخترش را که یک هفته ی پیش متولد شده است به فروش گذاشت . خانم بازیگر قصد دارد این عکس را 800000 دلار بفروشد. جسیکا اَن سیمپسون (Jessica Ann Simpson ) (متولد ۱۰ ژوئیه، ۱۹۸۰) هنرمند آمریکایی است؛ بازیگر ، خواننده ، شخصیت تلویزیونی و طراح مد میباشد که ظهورش به شهرت در سال ۱۹۹۹ آغاز شد.از آنجا که در آن زمان، سیمپسون برای به دست آوردن بسیاری از نقاط عطف در ضبط چندین برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و تبلیغات، ستاره شد، راه اندازی یک خط از محصولات مو و زیبایی و طراحی عطر، کفش و کیف های دستی برای زنان را راه انداخت.

.

خانم بازیگر اولین عکس نوزادش را می فروشد! - تصویر 1

 

خانم بازیگر اولین عکس نوزادش را می فروشد! - تصویر 2

 

در حالیکه تنها یک هفته از تولد دختر جسیکا سیمپسون نگذشته است او تصمیم به فروش عکس نوزادش گرفت. جسیکا سیمپسون در مذاکره با مجله People اعلام کرد که نخستین عکس ماکسول را به قیمت ۸۰۰۰۰۰ دلار می فروشد.

 

جو پیازا ژورنالیست متخصص درآمد سلبرتی ها در این باره گفت:دیگر بازاری برای نوزادان مشهور وجود ندارد. به نظر من صلاح نیست بیش از یک میلیون برای آنها بپردازند. در سال ۲۰۰۸ برای عکسهای دوقلوهای جنیفر لوپز حدود ۶ میلیون دلار پرداخته شد. ای کاش برخی از هنرمندان هالیوود کمی از افرادی چون شارلیز ترون یاد بگیرند که نخستین عکسهای فرزند خود را به مجلات نفروخت.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه