هفته گذشته در سریال "معمای شاه" به کارگردانی محمدرضا ورزی بخش هایی از صدای ابی خواننده لس آنجلسی از تلوزیون ایران همراه با تصویر بازیگری که به شدت شبیه به او گریم شده بود پخش شد. حالا به فاصله یک هفته این بار صدای ستار ازتلویزیون به گوش مخاطبان رسید. در این قسمت از سریال «معمای شاه» عبدالحسین ستارپور مشهور به ستار یکی از آهنگ‌هایش به نام «شازده خانم» را برای درباریان پهلوی اجرا کرد. سریال معمای شاه به روابط خوانندگانی چون فائقه آتشین یا گوگوش و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی با دربار شاه نیز ...

هفته گذشته در سریال "معمای شاه" به کارگردانی محمدرضا ورزی بخش هایی از صدای ابی خواننده لس آنجلسی از تلوزیون ایران همراه با تصویر بازیگری که به شدت شبیه به او گریم شده بود پخش شد.

 

.

حضور خوانندگان قبل انقلاب در سریال معمای شاه/ از ابی و ستار تا گوگوش و داریوش - تصویر 1

 

 

حالا به فاصله یک هفته این بار صدای ستار ازتلویزیون به گوش مخاطبان رسید.

در این قسمت از سریال «معمای شاه» عبدالحسین ستارپور مشهور به ستار یکی از آهنگ‌هایش به نام «شازده خانم» را برای درباریان پهلوی اجرا کرد.

 

.

حضور خوانندگان قبل انقلاب در سریال معمای شاه/ از ابی و ستار تا گوگوش و داریوش - تصویر 2

 

حضور خوانندگان قبل انقلاب در سریال معمای شاه/ از ابی و ستار تا گوگوش و داریوش - تصویر 3

 

 

 

سریال معمای شاه به روابط خوانندگانی چون فائقه آتشین یا گوگوش و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی با دربار شاه نیز میپردازد .فائقه آتشین معروف به گوگوش و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی معروف به ابی جزو خوانندگانی هستند که در فیلم معمای شاه مورد بحث قرار میگیرند .

در ادامه کلیپی از خوانندگی ستار در این سریال را مشاهده می کنید:

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه