افسانه بایگان در پیاده روی اربعین. جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله افسانه بایگان (بازیگر)، مرتضی شایسته (تهیه کننده)، علیرضا علویان (صداگذار)، ارسلان قاسمی (بازیگر)، داریوش یاری (مستندساز)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)، محمدرضا عباسیان (تهیه کننده و مستندساز)، محسن افشانی (بازیگر)، محمدعلی شعبانی (مستندساز)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز) و ابراهیم شیبانی (کارگردان) در پیاده روی اربعین حضور دارند. افسانه بایگان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در راهپیمایی عظیم اربعین حسین ...

افسانه بایگان در پیاده روی اربعین

 

جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله افسانه بایگان (بازیگر)، مرتضی شایسته (تهیه کننده)، علیرضا علویان (صداگذار)، ارسلان قاسمی (بازیگر)، داریوش یاری (مستندساز)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)، محمدرضا عباسیان (تهیه کننده و مستندساز)، محسن افشانی (بازیگر)، محمدعلی شعبانی (مستندساز)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز) و ابراهیم شیبانی (کارگردان) در پیاده روی اربعین حضور دارند.

حس و حال افسانه بایگان در پیاده روی اربعین - تصویر 1

افسانه بایگان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) حضور دارد، گفت ما امروز (چهارشنبه ۲۶ آبان) پیاده روی خود را از نجف آغاز کردیم و فعلاً قرار است تا عمود ۴۴۰ برویم. بعد از آن هم اگربتوانیم باز پیاده ادامه می دهد. مهم مقصدمان است که کربلاست. ان شاءالله پس فردا هم برای بازگشت به کشور اقدام می کنیم.

 

حس و حال افسانه بایگان در پیاده روی اربعین - تصویر 2

 

وی درباره این که چه حس و حالی از حضور در بزرگترین تجمع صلح آمیز جهان دارد، پاسخ داد:

اصلاً گفتنی نیست، در مستندها تا حدودی با فضای پیاده روی اربعین آشنا شده بودم اما وقتی از نزدیک با موضوع برخورد می کند، کاملاً یک چیز دیگر است. این همه صفا و انسانیت همه به راه یک هدف است.

وقتی به اطراف نگاه می کنم و آدم ها که حرکت می کنند، احساس می کنم یک نیرو و جذبه شدی��ی که روز به روز هم در حال زیاد شدن است، انسان ها را به این سمت می کشاند و ان شاءالله که ما شاهد ظهور باشیم.

.

حس و حال افسانه بایگان در پیاده روی اربعین - تصویر 3

 

وی درباره ذهنیت غلطی که درباره اعراب و تقابل عرب و عجم وجود دارد، گفت:از هفته پیش یاد یک فرمایشی افتادم که می گفت:تا کربلا راهی نیست. هیچ وقت فکر نمی کردم روزی شود که به کربلا برسیم و عرب و عجم اینچنین کنار هم و دوشادوش هم باشیم. ان شاءالله که این برادری و صمیمیت ادامه پیدا می کند.

بایگان در پایان ابراز امیدواری کرد زیارت کربلا قسمت همه دوستداران و علاقه مندان امام حسین (ع) شود.

 

حس و حال افسانه بایگان در پیاده روی اربعین - تصویر 4

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه