جنجال تازه گلشیفته فراهانی در مصاحبه با روزنامه فرانسوی. گلشیفته فراهانی پس از آنکه برای به دست آوردن شهرت وعنوان در سینماهای جهان از کشور خارج شد، نمی دانست که برای رسیدن به خانه ای ایمن در هالیوود مجبور است تا جسم خود را حراج کند. این بازیگر سینما باز هم با انتشار تصویری از مصاحبه خود با یک روزنامه فرانسوی خبرساز شد. وی در این مصاحبه هویت و ملیت خود را فراموش کرده است و خود را متعلق به هیچ قوم و ملتی نمی داند. جالب است که چندی پیش گلشیفته با انتشار ویدئویی خروج از ایران را اشتباهی بزرگ خو ...

جنجال تازه گلشیفته فراهانی در مصاحبه با روزنامه فرانسوی

 

.

جنجال جدید گلشیفته فراهانی: “من متعلق به هیچ قوم و ملتی نیستم” - تصویر 1

 

 

گلشیفته فراهانی پس از آنکه برای به دست آوردن شهرت وعنوان در سینماهای جهان از کشور خارج شد، نمی دانست که برای رسیدن به خانه ای ایمن در هالیوود مجبور است تا جسم خود را حراج کند.این بازیگر سینما باز هم با انتشار تصویری از مصاحبه خود با یک روزنامه فرانسوی خبرساز شد.

وی در این مصاحبه هویت و ملیت خود را فراموش کرده است و خود را متعلق به هیچ قوم و ملتی نمی داند. جالب است که چندی پیش گلشیفته با انتشار ویدئویی خروج از ایران را اشتباهی بزرگ خوانده و ابراز ندامت کرده بود.

.

گلشیفته فراهانی

 

آخرین جنجال ها مربوط به بازیگر زن مهاجرت کرده توسط پدر هنرمندش بهزاد فراهانی ایجاد شد که وی را دختر ایران و افتخار سینمای ایران نامید .

بهزاد فراهانی با این صحبت های خود باعث فکوس خبرنگاران روی خود شد که با مصاحبه خبرنگار یکی از سایت ها در مورد دیدن فیلم های مستهجن گلشیفته فراهانی واکنش تندی نش��ن داد و جنجال بزرگی به پا کرد .

.

جنجال جدید گلشیفته فراهانی: “من متعلق به هیچ قوم و ملتی نیستم” - تصویر 3

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه