برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور روز گذشته میزبان جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون بود. دهقان بیشتر با سریال‌های تاریخی در تلویزیون شناخته می‌شود و آخرین نقش تاریخی او نیز به سریال معمای شاه و بازی در نقش رضا خان برمی‌گردد. در همین راستا صفحه اینستاگرام برنامه حالا خورشید پرسش رضا رشیدپور از جعفر دهقان درباره بالا بودن دستمزد سریال های تاریخی و توضیحات جالب این بازیگر درباره میزان دستمزدش در سریال معمای شاه را منتشر کرد. صفحه اینستاگرام برنامه حالا خورشید نوشت:. "جعفر دهقان،بازیگر ...

بازیگران معمای شاه چقدر دستمزد گرفته اند؟

 

 برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور روز گذشته میزبان جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون بود. دهقان بیشتر با سریال‌های تاریخی در تلویزیون شناخته می‌شود و آخرین نقش تاریخی او نیز به سریال معمای شاه و بازی در نقش رضا خان برمی‌گردد. در همین راستا صفحه اینستاگرام برنامه حالا خورشید پرسش رضا رشیدپور از جعفر دهقان درباره بالا بودن دستمزد سریال های تاریخی و توضیحات جالب این بازیگر درباره میزان دستمزدش در سریال معمای شاه را منتشر کرد.

 

صفحه اینستاگرام برنامه حالا خورشید نوشت:

 "جعفر دهقان،بازیگر مطرح ژانر تاریخی سینما و تلویزیون در برنامه حالا خورشید امروز گفت: علاقه ای به بازی در نقش های اتو کشیده ندارم. سختی کشیدن در کارهای تاریخی را دوست دارم یک پسر ۲۶ ساله و یک دختر ۲۵ ساله دارم در حادثه پلاسکو به حال خودمان گریه کردم! زمانی که اخبار این آتش سوزی را از تلویزیون میدیدم فقط گریه میکردم. خیلی سخت است کسی بخاطر من به آتش بزند و خودش در آتش بسوزد. دستمزد بازیگران سریال معمای شاه از ماهی ۶ میلیون تومان شروع میشد تا بازیگری که ماهی ۴۰ میلیون تومان حقوق می گرفت. حقوق من ماهی ۱۶ میلیون تومان بود."

 

 

دستمزد بازیگران سریال معمای شاه

 

دستمزد بازیگران سریال معمای شاه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه