بازیگر ۴۱ ساله مشهور هالیوودی در سفر به جنوب شرق آسیا در کامبوج برای افتتاحیه فیلم جدیدش به نام " اول پدرم را کشتند " یک مصاحبه ی خاص با بی بی سی انجام داد و مقابل دوربین حشره خورد. بعد از گذشت چند ماه آنجلینا جولی برای اولین بار مقابل دوربین از جدایی تلخش صحبت کرد و ناراحتی خود را از نبود بردپیت به صورت غیرمستقیم نشان داد. به گزارش دیلی میل انتشار ویدئویی از عنکبوت و عرقب خوری آنجلینا جولی و فرزندانش این روزها تیتر داغ شبکه های اجتماعی شده است . طرفداران این بازیگر مشهور هالیوودی هرکدام وا ...

بازیگر ۴۱ ساله مشهور هالیوودی در سفر به جنوب شرق آسیا در کامبوج برای افتتاحیه فیلم جدیدش به نام " اول پدرم را کشتند " یک  مصاحبه ی خاص با بی بی سی انجام داد و مقابل دوربین حشره خورد. 

بعد از گذشت چند ماه آنجلینا جولی برای اولین بار مقابل دوربین از جدایی تلخش صحبت کرد و ناراحتی خود را از نبود بردپیت به  صورت غیرمستقیم نشان داد.

 به گزارش دیلی میل انتشار ویدئویی از عنکبوت و عرقب خوری آنجلینا جولی و فرزندانش این روزها تیتر داغ شبکه های اجتماعی شده است . طرفداران این بازیگر مشهور هالیوودی هرکدام واکنشی به این کلیپ نشان دادند و برای آنها باورنکردنی بود که  هنرپیشه ای که در کشورش به عنوان فردی مغرور شناخته یم شود چطور این کار را انجام داده است.

.

3d75bf0100000578-4243242-eating_spiders_angelina_jolie_took_some_time_to_showcase_some_of-m-100_1487621100576.jpg

 

آنجلینا جولی هم حشره خور شد!!! - تصویر 2

 

غذایی که در این سفر به آنها داده شد یک غذای محلی بود که حاوی عنکبوت و تکه هایی از عقرب سرخ شده در آن اضافه شده بود.

.

-جولی.jpg

 

در تصاویر مشاهده می کنید که آنجلینا و پسرش " شیلوه" توانستند این غذای پر از حشره را بخورند اما دخترش نتوانست.

.

آنجلینا جولی هم حشره خور شد!!! - تصویر 4

 

 

آنجلینا جولی بر این عقیده است این رژیم غذایی مشکل دارد اما برای مواقع جنگ و گرسنگی مردم مجبورند که این غذاها را  بخورند.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه