پُل واکر (Paul Walker). این بازیگر سرشناس، یکی از بازیگران اصلی فیلم سریع و خشن (The Fast and Furious) بود. این بازیگر در زمانی که مشغول بازی در این فیلم بود، در یک سانحه رانندگی عجیب کشته شد. آخرین توئیت این بازیگر، عکسی از خودش و هم بازی های خود بود که از ساخت این فیلم خبر می داد. ریوا استین کمپ (Reeva Steenkamp). استین کمپ یک مدل و مانکن زیبا بود که نامزد دونده معلول و مشهور آفریقای جنوبی اسکار پیستوریوس بود و با او زندگی می کرد. این مدل مشهور با شلیک چند گلوله از سوی اسکار پیستوریوس د ...

آخرین توئیت های سلبریتی های مشهور پیش از مرگ

 


پُل واکر (Paul Walker)
این بازیگر سرشناس، یکی از بازیگران اصلی فیلم سریع و خشن (The Fast and Furious) بود. این بازیگر در زمانی که مشغول بازی در این فیلم بود، در یک سانحه رانندگی عجیب کشته شد. آخرین توئیت این بازیگر، عکسی از خودش و هم بازی های خود بود که از ساخت این فیلم خبر می داد.

 

آخرین توئیت های سلبریتی های مشهور پیش از مرگ
 

 

 


 


ریوا استین کمپ (Reeva Steenkamp)
استین کمپ یک مدل و مانکن زیبا بود که نامزد دونده معلول و مشهور آفریقای جنوبی اسکار پیستوریوس بود و با او زندگی می کرد. این مدل مشهور با شلیک چند گلوله از سوی اسکار پیستوریوس در شب هنگام در حالی که در حمام بود، کشته شد. اسکار پیستوریوس این چند گلوله را از اتاق خواب به سمت ریوا استین کمپ شلیک کرد. اسکار پیستوریوس ادعا می کند که او فکر می کرده است که یک دزد وارد خانه شده بود.

 

آخرین توئیت های 8 سلبریتی مشهور پیش از مرگ 

 

 


 


رابین ویلیامز (Robin Williams)
رابین ویلیامز اسطوره سینمای هالیوود، آخرین پست صفحه شبکه اجتماهی خود را یک هفته قبل از مرگ خود، ارسال کرده بود. او تولد دخترش زلدا را با یک عکس دو نفره از خودش و او در زمان جوانی، تبریک گفته بود.

 

آخرین توئیت های 8 سلبریتی مشهور پیش از مرگ 

 

 


 


میچ لاکر (Mitch Lucker)
میچ لاکر که خواننده اصلی گروه موسیقی Suicide Silence بود، گویا از سرنوشت خود خبر داشته است. او این عکس را درست چند ساعت قبل از تصادف موتورسیکلت خود با تیر چراغ برق ارسال کرده بود. همین تصادف باعث جراحات زیادی برای این خواننده شد و از شدت جراحات جان باخت. او در این عکس با تیپ یک اسکلت  ظاهر شد و با بیان عبارتی شوم، صفحه خود را به روز کرد و خانه را برای شرکت در مراسم هالووین برای همیشه ترک گفت.

 

آخرین توئیت های 8 سلبریتی مشهور پیش از مرگ 

 


 


دی جی اَم (DJ AM)
DJ AM که یک موسیقی دان و دی جی بود آخرین توئیت خود را درست قبل از اینکه به خاطر مصرف بیش از حد مواد مخدر بمیرد، ارسال کرد. جملاتی که از سرخوردگی و بی چارگی حکایت داشت.

 

 آخرین توئیت های سلبریتی های مشهور پیش از مرگ

 


 


جوان ریورز (Joan Rivers)
آخرین پیام این بازیگر و کمدین زن یک شوخی با بیانسه و خانواده وی بود که حس شوخ طبیعی این کمدین را نشان می داد.

 

آخرین توئیت های 8 سلبریتی مشهور پیش از مرگ 

 


 


مایا آنجلو (Maya Angelou)
این نویسنده معروف و فعال حقوق بشر یک صفحه در شبکه های اجتماعی داشت که چندان استفاده ای از آن نمی کرد. آخرین کلمات این نویسنده در توئیتر بازتاب دهنده ی حالت آرام ذهن او در روزهای آخر عمر وی بود. خانواده اش گفتند که او واقعاً در آرامش و طیب خاطر به سر می برد و هیچ کدام از استعدادهای ذاتی خود تا آخرین لحظات از دست نداد.

 

آخرین توئیت های سلبریتی های مشهور پیش از مرگ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه